top of page

10 Eki Cmt

|

Zoom

DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ

DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ
DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ

Saat & Yer

10 Eki 2020 12:00 – 17:00

Zoom

Bu Etkinlik Hakkında

DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ 

Merhaba,

Hukukta Kazanım Topluluğu olarak yeni döneme hızlı bir giriş yapıyor ve güzel projemizi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu dönemin ilk etkinliği olan "Dilekçe ile Tanışma Atölyesi" sizlere bir dilekçenin püf noktalarını ve dilekçe yazımında sık sık yapılan hataları, gerçek örnekler üzerinden görme fırsatı sunuyor.  Bu atölye ile beraber avukatlık mesleğinin en önemli kalemi olan dilekçe yazımının sağlam bir temele dayandırılması planlanıyor. Eğitim esnasında katılımcılarla birlikte canlı olarak yazılacak dilekçeler sayesinde öğrenilen bilgilerin pratiği de yapılmış olacaktır.  

''Bir Dilekçenin Anatomisi'' kitabının yazarı olan Av. M. Ufuk Tekin ile gerçekleştireceğimiz bu etkinlik Zoom üzerinden online olarak yapılacaktır.

Etkinlik katılımcılarımızdan şanslı bir kişi etkinlik sonrasında yapılacak çekiliş ile M. Ufuk TEKİN tarafından imzalanmış ''Bir Dilekçenin Anatomisi'' kitabının sahibi olacaktır.

Tarih: 10 Ekim 2020

Saat: 12.00-17.00

Ücret: 65 TL

Atölye İçeriği: Önce temel bir dilekçe bilgisi verilecektir. Ardından temel dört adet dilekçe, katılımcılarla interaktif bir şekilde örnek olaylar üstünden canlı olarak yazılacaktır.  Bu sayede katılımcılar dilekçeye dair teorik bir bilgi aldıktan sonra bunun pratik uygulamasını da görmüş olacaklardır. 

Program sonrasında katılımcılara isme özel e-sertifika verilecektir.

DETAYLI BİLGİ WHATSAPP ÜZERİNDEN VERİLECEKTİR.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page