Yaklaşan hiç etkinlik yok
LCV Kapalı
Geleneksel Tanışma Kahvaltısı
Sun, Oct 11
zoom
Oct 11, 2:00 PM
zoom
*COVID süreci sebebiyle online oryantasyon da diyebiliriz :)
LCV Kapalı
DİLEKÇEYLE TANIŞMA ATÖLYESİ
Sat, Oct 10
Zoom
Oct 10, 12:00 PM – 5:00 PM
Zoom
LCV Kapalı
Emekli Büyükelçi Namık TAN ile buluşuyoruz
Tue, Jun 23
Webinar
Jun 23, 3:00 PM – 4:00 PM
Webinar
LCV Kapalı
Sunu-Yorum'3 Hayvan Hakları
Wed, Apr 08
Online Etkinllik
Apr 08, 3:00 PM
Online Etkinllik
Mustafa YILDIRAN'ın sunumlarıyla
LCV Kapalı
Sunu - Yorum'2: STTS
Sun, Dec 22
GÖKCEM "KONYA DOWN" CAFE&RESTAURANT
Dec 22, 2019, 11:30 AM
GÖKCEM "KONYA DOWN" CAFE&RESTAURANT, NO:, Yaka, Yaka Cd. No:190, 42090 Meram/Konya, Türkiye
Mustafa Yıldıran'ın sunumlarıyla
Tükendi
Kariyer Zirvesi'19
Thu, Dec 12
Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz
Dec 12, 2019, 12:00 PM
Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz , No:, Yaka, Demeç Sk. No:12, 42090 Meram/Konya, Türkiye
LCV Kapalı
Sunu - Yorum'1: ADLİ YARDIM
Fri, Dec 06
Mecmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Ve
Dec 06, 2019, 12:30 PM
Mecmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Ve, Köyceğiz, 42140 Meram/Konya, Türkiye
Mustafa YILDIRAN'ın sunumlarıyla..
LCV Kapalı
"BEYŞEHİR - İSLİBUCAK - ÇAYIRLIK YAYLASI" DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Sun, Dec 01
Beyşehir
Dec 01, 2019, 8:00 AM
Beyşehir, Beyşehir, Konya, Türkiye
LCV Kapalı
BRITISH CENTRE DEMO DERS
Sun, Oct 20
British Centre Languages Course
Oct 20, 2019, 1:00 PM
British Centre Languages Course, Havzan, Yeni Meram Cd. No:41, 42090 Meram/Konya, Türkiye
BRITISH CENTRE kalitesini yaşamak için demo dersimize davetlisiniz!
Tükendi
Hukukta Kazanım Topluluğu Geleneksel Tanışma Kahvaltısı
Sat, Oct 12
GÖKCEM "KONYA DOWN" CAFE&RESTAURANT
Oct 12, 2019, 10:00 AM
GÖKCEM "KONYA DOWN" CAFE&RESTAURANT, NO:, Yaka, Yaka Cd. No:190, 42090 Meram/Konya, Türkiye
Hukukta Kazanım Topluluğu sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Geçmiş Etkinlikler

BİZLERE ULAŞMAK İÇİN

  • Siyah LinkedIn Simge
  • Siyah Spotify Simgesi
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram